Uczyń, że kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla mężczyzn. Ich zespół stanowi w sum naturalny, dzięki czemu wolno je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie oddziałują na tworzenie pożądania fizycznego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich granie dopomoże wykreować atmosferę zaufania oraz pożądania, w której nowe osoby będą Ci dużo względne i słabe. Oddziaływanie feromonów jest całkiem lekkie oraz delikatne, ze powodu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Posiadają one nie tylko środek do sukcesu na wizycie, czy imprezie, a i w biznesie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera i wykonasz aurę zaufania i zaufania.

Co zrobisz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych osób w gronie
powstaniesz w ziemi dominatora i prowadzący
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej pewności siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe historie oraz osiągniesz przychylność nowych ludzi

Wykorzystywanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w środowiskach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony działają przez blisko 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” uznaje się z języka greckiego, a tak mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w szkoleniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do rodziny infochemicznej, które właśnie mieszkają w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Składa się natomiast, że substancje te nie są małego zapachu, wyłącznie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne funkcje w prostym życiu wszystkiego człowieka m.in. wyrażają dominację i kupią na poznanie się spośród otoczenia, znamiennie działają na pewność siebie, a dodatkowo – co dla grupie jest najważniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów otwiera się w terminie, kiedy przyjdą do narządu nosowo-lemieszowego, wybierającego się w jamie nosowej.
Jak pracują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne zatrzymują się atrybutem atrakcyjności, efektywnie zachęcają do nas płeć przeciwną oraz uczestniczą w stosunkach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych informacji na bliski problem otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem pomysły są już kierowane bezpośrednio do podwzgórza mózgu, w jakim układają się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów kończy się więc w bliskiej podświadomości.

alluramin

https://Alluramin24.com