Świetne efekty przy minimalnym wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy rezultat treningów
najwyższa klasę środków
przypływ sił oraz energie
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ FIGURĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w działu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją siłę i masę mięśniową. Więc niezwykle funkcjonalny i zaawansowany środek dostępny dla każdego, kto pragnie stworzyć rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najgenialniejsze skutki sportów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie przebywał na ochrony Twojego testosteronu. Świadczy to jedyne korzyści. Zauważ jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i mocy jeszcze wcale nie było właściwie dobre oraz szybkie. Będziesz posiadał pewność, że testosteron nie zamieni się już nigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa łącznie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do sprawienia Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki wysiłków i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na zdolność i zdobądź na inny poziom ćwiczeń. Kimera to większa masa i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin a minerałów, opracowany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i spełnij to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na produkty treningów. Zwiększ efektywność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej regeneruj się po jakiejś morderczej akcji plus bądź skory do drugiego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Dobrze znasz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to ponad stworzony przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najmniejszym szczególe. Nie będziesz istniał żadnych wątpliwości jak dawać suplementy, co zjadać także jako uczyć, by poprawić budowę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Rezultaty będą znane już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )