Nowy tusz do rzes

Dla grupie z nas najważniejszą funkcją rzęs jest zaznaczenie oczu. Pragniemy, aby były niczym przysłowiowe firanki w oknie. Dzisiaj o tym co można pracować, by odżywić swoje rzęsy i przedłużyć ich „rośnięcie”. Jestem moje domowe środki na dalekie rzęsy: naturalne obrazy i odżywki do rzęs.

Rzęsy osiągają długość 8-12 mm w ilości 150-250 na zewnętrznej powiece i 6-8 mm w normie 50-150 rzęs na dolnej. Cykl porostu włosa jest kilka miesięcy (2-4 miesiące) i rozprasza się na 3 początkowe fazy: anagen, katagen i telogen. Podstawowym a najistotniejszym zagadnieniem rzęs jest ochrona oczu polegająca na podnoszeniu cząstek brudu, kurzu, jak także szczupłych owadów. Zatem o rzęsy warto zadbać nie dopiero w finałach rozwijania naszej atrakcyjności fizycznej.

EleverLash to nietypowy produkt, którego przedmiotem jest włączenie rzęs do większego rozwoju, bez potrzebie stosowania klejów i innych sztucznych substancji. Doskonale sprawdza się plus dla wrażliwych oczu, nie pozostawiając wrażenia grze oraz ucisku na powiekach. Dzięki innowacyjnej formule oraz specjalistycznej technologii powstała odżywka, która zapewni dobry wygląd rzęs każdej osobie niezależnie od wieku.

EleverLash to odżywka do rzęs, która została wprowadzona do sprzedaży po wypełnieniu wielu szczegółowych badań nad działaniem wprowadzonych w niej składników. Naukowcy stworzyli kompozycję, która przyczynia, że już po dwóch tygodniach systematycznej kuracji, nasze rzęsy stają się dłuższe, przystępniejsze i estetyczniejsze.
Odżywka do rzęs EleverLash – jak działa ? Dawkowanie, efekty, efekty uboczne

Titanodrol
Éleverlash new