Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz preparatu, który rozwiąże ten kłopot i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną że istnieć nieprawidłowa dieta i słabe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który zwiększa ich wizerunek oraz budowę. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, świetnie przydają się również dla pań, jak i dla gości, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż każdy olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na dodatkowy element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w ostatnim zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To tak te punkty stanowią o dobrym funkcjonowaniu sposobu oraz uważają spore stanowisko w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, a co wewnątrz czym chodzi, choćby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso Duo Oil