Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych oraz dobrodziejstwo płynące z sporych elementów wzmacniających, jakie kryją się w samym serum sprawiają, że właśnie po pierwszej aplikacji widać i odczuwać różnicę. To znakomita formuła, która spędza się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w prawidłowych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz połączonych z nimi pomocy. Wyciągi z kiełków soi i pszenicy odżywiają, sok z nasion róży wprowadza do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin I, C i E efektywnie chroni włosy przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co liczy niezbyty dowód iż warto zaczerpnąć z plusów tego preparatu osobiście.

Vivese Senso

Pro-Engine Ultra

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso Duo