Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj smutki, rozczarowania oraz niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest drinkom z najskuteczniejszych i najczęściej wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma wymowną symbolikę: czerń odpycha zło i nieszczęścia, biel wzmacnia dobro i zatrzymuje pozytywną energię.

Świeca budowana jest ręcznie z czystego wosku, posiada knot nasączony olejkami oraz sokami z nadzwyczaj mocnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału wskazana jest i odpowiednia formuła, jaka była brana tylko w starożytności; to niepowtarzalne zaklęcie ochronne, które tworzy strzec przed niekorzystną aurą z zewnątrz, zniszczeniami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest służenie wielowymiarowe. Nie jedynie chroni przed nieszczęściem i oczyszcza, ale także unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa olbrzymią wartość w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha i wyciszenia umysłu, co we dzisiejszym świecie jest nadzwyczaj ważne. Zaś sam proces odprawiania ceremoniału wymaga jedynie kilku przygotowań: dobrego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, jakie mogłyby rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Potem trzeba jedynie skoncentrować się na planu, który planujemy otrzymać dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic

Kankusta Duo

Knee Active