Untoxin – Oczyść własny orgranizm oraz poczuj się zdecydowanie lepiej! Obecnie jest to niesamowicie łatwe z Untoxin!

Untoxin to suplement diety w sytuacje tabletek. Efekt ten dany jest do przeprowadzania w stopniach oczyszczania oraz detoksykacji organizmu ze szkodliwych substancji, których nagromadzenie potrafi być wynikiem użytkowania niewłaściwej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Miesza się zatem na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie tabletek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji miękkiej i olejek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wpływają na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we naturze, co przenosi się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie pigułki. Tabletki należy wierzyć w trakcie czyli po posiłku, popijając niezliczoną częścią wody. 

Początkowe rezultaty stosowania preparatu Untoxin można zauważyć już po siedmiu dniach z przygotowania jego zażywania. 

Należy mieć o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik.

Suplementy diety powinny być przechowywane w temperaturze pokojowej w porządek naturalny dla maleńkich dzieci. Chronić przed światłem oraz realizowaniem wilgoci. Środek przeznaczony jest dla kobiet dorosłych. Suplement diety nie że stanowić używany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

untoxin

Acai BerryExtreme

African-Mango