TriApidix300 – Chcesz pozbyć się niepotrzebnych kilogramów? Wypróbuj ten nowoczesny środek juz teraz!

Suplement TriApidix300 dany stanowi dla osób odchudzających się, które pragną pozbyć się zbędnych kilogramów oraz dbać wagę.

TriApidix30 metabolizm i tworzy, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 pomaga jeszcze w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, wyciąg z zielonej herbaty 55% EGCG, wyciąg z trudnej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zamknięte w artykule to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno pracować się tak, jak zalecił lekarz lub razem z nowościami otwartymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do spożycia w ruchu dnia to dwie kapsułki – rano oraz wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zapoznać się z zasadą ulotki daną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na wolny składnik artykułu. Preparatu TriApidix300 nie należy pić w czasie chce i podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy gromadzić w miejscu niedostępnym dla niemowląt. Przed użyciem należy zobaczyć datę pozycje na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do jedzenia w ciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą stanowić wykorzystywane jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix300

Ultra-Slim