Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja partnerka nie istniała w wszyscy zaspokojona? Kobiety wymagają więcej czasu, by czuć całkowitą przyjemność z seksu oraz doświadczyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, iż zatem nie kłopot, co jedyny wiesz, że nie udało Ciż się jej w sum zaspokoić. Jeżeli przynosi Ci się co częściej, ona że w rezultacie stracić cierpliwość.

Długi seks daje się być wynikiem do właściwego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie także Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na szczęście jest możliwość, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze własną znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą przejść do sprawie.

Formuła Climax Control może stworzyć, iż będziesz w kształcie dłużej uprawiać sex aniżeli przed przystąpieniem terapii. Ten możliwy czas jest nadzieję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz posiadał okazja kontynuowania zabawy (jeżeli zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Potrafisz nim sterować. Właśnie nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić seks tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

ClimaxControl

Derminax

Femmaks