African Mango 900 – Jeśli zamierzasz pozbyć się niepotrzebnych kilogramów wypróbuj skuteczny środek African Mango 900!

African MANGO to normalny suplement diety przydatny w perspektywy kapsułek. Produkt ten zalecany stanowi dla ludzi odpowiedzialnych, które zmagają się z nadwagą i pragną zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do używania tabletek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli masy ciała.

Podstawowym składnikiem materiału jest olejek z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Fakt ten zyskał popularność w Stopniach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, noszących na punkcie udokumentowanie jego skuteczności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest świetnym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa istotną funkcję w toku odchudzania. Fakt ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i obniżając odczuwanie głodu.

Zamknięty w formulacji artykułu African MANGO sok z pestek afrykańskiego mango wspiera redukcję i władzę wagi. Fakt ten i działa korzystnie na zmniejszenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we naturze.

Skład:

W składzie suplementu diety African MANGO znajdują się:

wyciąg z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając sporą ilością wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do pozwolenia to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla zdobycia najlepszego rezultatu należy stosować pigułki w trakcie lub bezpośrednio po posiłku.

Zawartość składników w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (tworzy to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie naruszać niezbędnej do podjęcia dziennej porcji preparatu.

African Mango 900

biovelisstabs

breast fast