Xtrasize – tabletki na powiększanie penisa

Xtrasize to tabletki, jakie planują sprawić, iż penis weźmie na długości i grubości. Idą na podstawie poprawy przepływu krwi oraz zwiększenie chłonności ciała jamistego, z którego wybudowany jest męski penis. Dzięki temu długość oraz grubość członka ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze rezultaty mają pojawić się po paru dniach i powinna zatem istnieć ładniejsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 skłonnych do przyjęcia kapsułek oraz wystarcza na 2 miesiące terapii. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można zdobyć wyłącznie przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na sytuacje znajdziesz baner dzięki któremu kupisz Xtrasize w korzystniejszej cenie.

Xtrasize – jakie wyniki można zauważyć po terapii

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w pierwszym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o prawie 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie kuracji przez kolejne 2mc jest spowodować, iż penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera jedynie naturalne składniki. Trudno znaleźć na ścianie producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „jest przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę ekologicznych składników, które zaczynane są z lat”.

Dobrze na podstronach znajdujemy informację, że w zespół tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto oraz l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest pewny?

Preparat ten został przebadany oraz zrobiony do biegu na gruncie Unii Europejskiej. Posiada wszelkie dokumenty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co więcej – przeszukując internet w badaniu myśli o tych tabletkach nie natknęliśmy się na informacje świadczące o pojawieniu się jakichś większych efektów ubocznych towarzyszących terapii.

Tabletki mają w domowym sklepie wyłącznie naturalne składniki dlatego możliwość pojawienia się skutków ubocznych jest niezmiernie bardzo ograniczona.

Xtrasize

zytax

tani Vigrax