Co sprawia, że nie możemy uzyskać erekcji? 

 

Spośród najpowszechniejszych powodów pojawienia się problemów z potencją można wymienić:

 

1) Niedobra dieta – jeżeli odżywiamy się przede wszystkim śmieciowym jedzeniem, bardzo tłustym, w naszym typowym menu brak zaś świeżych warzyw, owoców, ryb, to nie wolno się dziwić, że niestety erekcja nie towarzyszy nam regularnie.

 

2) Brak aktywności
fizycznej
, bierny tryb funkcjonowania – o ile to całkowicie typowe, że w dzisiejszych czasach spędzamy bardzo dużo czasu siedząc, w końcu bez pracy trudno funkcjonować na dobrym poziomie, to jednakowoż nie ma wymówki dla takich osób, które nie robią niczego po pracy.

 

3) Problemy natury zdrowotnejkiedy człowiek choruje na schorzenia serca, nadciśnienie
tętnicze
, cukrzycę, to automatycznie również z jego libido nie wszystko jest OK.

 

4) Rutyna – o ile z początku jesteśmy zapewne zafascynowani swoją partnerką, tym jak wygląda, to później może zakraść się rutyna. A jak powszechnie
wiadomo
, rutyna niemalże zabija. W tym celu należy porozmawiać z własną partnerką, zapytać czy byłaby w stanie trochę bardziej urozmaicić seks. Godne zainteresowaniapowabne ubrania, może jakieś zabawki erotyczne, erotyki bądź przebieranie się. Możliwości, dzięki to którym nasze pożycie seksualne będzie fajniejsze jest dużo.

 

5) Zbyt duży stres, problemy w pracymocno stresujące sytuacje są permanentnym elementem naszego życia, ale w końcu wcale nie jest
powiedziane
, że powinniśmy zareagować na takowe dużym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można w taki sposób kierować własnym żywotem, aby w żadnym razie nie doszło do takiej sytuacji, w której to stres zniszczy nam zarówno dzień, jak i nockę.


tekst dostepny na
stronie-viagra
cialis tanio