Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na silniejszy wzwód

Istnieje parę prostych metod, pozwalających wypracować mocniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco mocna lub jeżeli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu znajdziesz parę wskazówek dla siebie.

Podajemy ci parę łatwych metod, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe wskazówki z pewnością okażą ci się pomocne!

Palenie surowo zabronione

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego tadalis uszczuplenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Niespiesznie i krok po kroku powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, że maleje transport krwi do członka podczas stosunku. Jeżeli dotąd nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Spal tkankę tłuszczową

Nadwyżka tłuszczu w twoim ciele to fatalna sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza zmniejszoną wydolność wzwodu. Jeżeli jesteś grubasem to masz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przysparza się również do chorób naczyń krwionośnych. Taki stan może też wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wiedzie do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – zniszcz nadwagę.