Wszystko o problemach z potencją

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Stosunek, który na ogół jest przyjemnością, czasami może być dla mężczyzny dość bolesny. Dzieje się tak wtedy, kiedy cierpisz na 1 z 5 chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przemienić twoją przyjemność w prawdziwy koszmar.

Tych 5 demonów to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, cialis typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty i choroba Peyroniego. Wymienione schorzenia można leczyć farmakologicznie, na ogół lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Istnieją także domowe metody leczenia niektórych z nich.

Chyba wszyscy faceci lubią stosunki seksualne, ale tych parę dolegliwości może spowodować, że twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć nieco więcej o tych schorzeniach oraz o sposobach usuwania ich, jeśli już cię będą dotyczyły.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną opanowane przez bakterie, to zaczynasz cierpieć na infekcję dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki oraz spowodować nieodwracalne ich uszkodzenie. Większa część infekcji układu moczowego zaczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz kamagra tanio z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują infekcje, przeważnie gnieżdżą się się w jelicie grubym oraz są obecne w stolcu. Twoje szanse na zakażenie dróg moczowych są większe, jeśli wypijasz zbyt mało płynów, lub jeśli chorujesz na cukrzycę. Powiększenie gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe także zwiększają ryzyko zakażenia dróg moczowych.