9 trików na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma sprawdzonymi sposobami na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i towarzyszki satysfakcja z seksu była o wiele większa.

Prezentuje parę prostych rad, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wyzwalać hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania potwierdziły, iż dotyk stymuluje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Efekt jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona w pełnym słońcu może podwyższyć ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 % – do takiego wniosku doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo promienie słoneczne obniżają ilość melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność oraz apetyt na seks. Solarium też tak działa.
3. Organizuj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co głoszą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i troskliwy. Ustalili oni, że filmy romantyczne podwyższają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 %. Największym twoim kłopotem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie usnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie i wzwody są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, gdy zajdzie taka konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa przypływa większa dawka krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z owocu granatu
Na co dzień spożywaj szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, cialis w zelu
że owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego sprawia, że całujesz z większą namiętnością.
6. Otocz się zapachem waniliowym

Woń wanilii skutecznie powiększa transport krwi do członka – tak mówią badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wydzielanie fal alfa w mózgu, które relaksują i pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej żenujące niż wyposażanie się w środki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli facet spożywa za mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Tym samym powinno się włączyć do menu sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij również o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w ciele oraz wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Przestań palić papierosy

Nikotyna znajdująca się w papierosach może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, hamując napływ krwi do członka. Pewne badanie dowiodło, że spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, że erekcje staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych negatywnych przymiotach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra w zelu